Sortimisvalik
 • Hind
 • Lisamise kuupäev
 • Mahutab
Ruudustik
Loend

Konse Tent Camping

Suur-Jõe 44a, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
Telkijale. Asume kesklinna piiril, Pärnu jõe vasakkaldal. Jalutades jõuab mere äärde, randa või kultuuri- ja meelelahutuskohtadesse 10-15 minutiga. Telkimisala asub murukattega laagriplatsi tänavapoolses osas. Meie telkimisala on väike ja kõrghooajal mahutab maksimaalselt 10-15 keskmise suurusega telki. Laagriplatsil on elektri tarbimise võimalus.
17€ Päevas

Konse Caravan Park

Suur-jõe 44a, Pärnu, Pärnu maakond

6Pildid
Kämping karavanidele. Asume Pärnu kesklinna piiril, Pärnu jõe vasakkaldal. Jalutades jõuab mere äärde, randa või kultuuri- ja meelelahutuskohtadesse 10-15 minutiga. Kämpingusse on teretulnud vaikse puhkuse austajad (muusikat ei mängita, välja arvatud 23ndal ja 24ndal juunil,kui tähistatakse suvist pööripäeva üle terve Eesti).
 

Konse Motel

Suur-Lõe 44a, Pärnu, Pärnu maakond

31Tube
10Pildid
Tere tulemast Konse motelli ja karavankämpingusse! Konse kämping avati 2002 aastal. Omanikuks on perefirma, mille eesmärgiks on pakkuda meie külalistele head teenindust, privaatsust ja turvalisust. Kämpingusse on teretulnud vaikse puhkuse austajad (muusikat ei mängita, välja arvatud 23ndal ja 24ndal juunil,kui tähistatakse suvist pööripäeva üle terve Eesti).
 
  3 Otsingutulemust.Lehel
  Style Selector
  Select the layout
  Choose the theme
  Preset colors
  No Preset
  Select the pattern