Sortimisvalik
 • Hind
 • Lisamise kuupäev
 • Mahutab
Ruudustik
Loend

Fishing Village Telkimiskoht

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
8 EUR inimese kohta; alla 12 aastastele 4 EUR; alla 5 aastastele tasuta. Meie juures on võimalik telkida looduskaunis kohas Sauga jõe kaldal. Pärnu linna on võimalik sõita ühistranspordiga, mis kestab kümme minutit, taksoga 5 minutit.
8€ Päevas

Fishing Village Karavaniparkla koht

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
Autosuvilatega turistidele on kuni 20-kohaline elektriga varustatud murukattega laagriplats. Ilma elektrita laagriplats mahutab veel üle 50-ne autosuvila. Telkijatele on avar telkimisala. Lemmikloomad lubatud, Wifi, WC, Dušš, Haagissuvila elektritoide +2 EUR, Haagissuvila veevarustus, Haagissuvila tualeti tühjendus – veel ei ole, Haagissuvila prügikoht, Gaasiballooni vahetus.
14€ Päevas

Fishing Village Kalurituba

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
12
Majutus ehtsas kalurionnis. Olemas kaks suurepärase vaatega jõeäärset katusealust. Sobib ideaalselt kui soovid hommikul vara meie juurest näiteks kalale minna. Eraldi hoones 60 m kaugusel on dušš ja wc. Üks katusealune mahutab kuni 2 inimest (põrandapind 12m²). Hommikul kasuta kindlasti võimalust ning mine meie ujuvsillalt ujuma Sauga jõkke.
50€ Päevas

Fishing Village Paadimaja

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
50
4-le inimesele 140 EUR; iga lisanduv inimene 20 EUR. Fishing Village on omapärane puhke- ja vabaajakeskus Pärnus Sauga jõe kaldal. Jõe- ja tiigivaatega Paadimaja on 50 m² hubane kahe korrusega palkmaja. Esimesel korrusel on avatud köök, suur nurgadiivanvoodi ja dušširuum. Teisel korrusel on üldkasutatav pind kolme eraldi voodiga ning magamistuba kahe voodiga.
140€ Päevas

Fishing Village Glamping Pop-up hotell

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

4Pildid
Milline kogemus on rohkem meeldejäävam või maagilisem, kui magada väljas tähtede all meie Glamping telklaagris? See on koht, kus saate luua mõnusaid hetki mida oma sõprade, pere või kolleegidega hiljem meenutada. Glamping on tulnud kahe vastandliku sõna – glamuurne ja telkimine (glamour ja camping) kokkupanekust.
99€ Päevas
  5 Otsingutulemust.Lehel
  Style Selector
  Select the layout
  Choose the theme
  Preset colors
  No Preset
  Select the pattern