Sortimisvalik
 • Hind
 • Lisamise kuupäev
 • Mahutab
Ruudustik
Loend

Sea Close By

Mai, Pärnu, Pärnu maakond

2 Magamistuba
1 Vannituba
7Pildid
Merevaatega 3-toaline korter neljale inimesele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on kaks magamistuba (1 suur voodi kahele, 2 ühekohalist narivoodit), elutuba ja köök on koos, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Olemas ka rõdu. Korrus 4/5. Parkimine on maja ees tasuta.
70€ Päevas

The Riverhouse

Kesa Tee, Pärnu maakond

3 Magamistuba
2 Vannituba
8Pildid
Pärnu jõe kaldal asuv ridaelamuboks suure aia ning terrassiga. Rantšo tüüpi sisustus, ökoloogiliselt naturaalsed puitlaed linaõli viimistlusega. 1. korrusel suur tuba köögiga, saun, WC, dušš ning terrass. 2. korrusel 3 magamistuba, 7 eraldi voodit + 1 kahene voodi, WC, dušš ja rõdu. Supluskoht. Kalastamis- ja grillimisvõimalus. Lastele batuut.
 

Ocean Blue

Papiniidu, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
1 Vannituba
8Pildid
Merevaatega stuudiokorter 6-liikmelisele perele, mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai suplusrannast. Korteris on kaks narivoodit neljale ning diivanvoodi kahele, kööginurk, vannituba (dušš, WC ja pesumasin). Korteris on saun. Vaade Pärnu lahele nii rõdult kui ka elutoast. Korrus 7/8. Majas on lift. Parkimine on maja ees tasuta.
 

Coral Stay

Riia Maantee, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
1 Vannituba
5Pildid
Stiilne ja hubane 1-toaline korter neljasele perele, mis asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on üks elutuba (1 narivoodi kahele täiskasvanule ja kahele lapsele) koos kaasaegse köögiga, vannituba (dušš) ja WC on eraldi. Korrus 1/2. Parkimine on maja taga kinnises parklas tasuta.
 

Cherry Moon

Riia Maantee, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
1 Vannituba
5Pildid
Stiilne kahetoaline korter 4-sele perele, mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast ja 15-minutilise jalutuskäigu kauguselt Pärnu rannast. Magamistoas on mugav lai voodi kahele, elutoas on diivanvoodi kahele koos modernse köögiga, vannituba (dušš ja WC). Korrus 1/5. Parkida saab maja kõrval tasuta.
 

Hazel Home

Väike-Sepa, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
1 Vannituba
8Pildid
Hubane kahe toaline korter 4-sele perele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel südalinnast. Korteris on 1 paarisvoodi kahele ning elutoas diivanvoodi kahele. Täisvarustuses modernne köök kõige vajalikuga, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Korrus 1/2. Võimalus grillida aias. Parkida saab maja ees tasuta.
 

Starlight Stay

Ringi, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
1 Vannituba
8Pildid
Rannarajoonis asuv 2-toaline korter 4 inimesele mis asub 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Pärnu rannast. Korteris on 1 magamistuba (1 lai voodi kahele), elutuba (1 diivanvoodi) koos kööginurgaga, vannituba (dušinurk, WC, pesumasin) ning rõdu. Korrus 3/4. Majas on lift. Parkida saab maja kõrval tasuta.
 

Nice To Sea You

Mai, Pärnu, Pärnu maakond

1 Magamistuba
8Pildid
72
Merevaatega 4-toaline korter 8-le inimesele, mis asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mai rannast. Korteris on kolm magamistuba (1 suur voodi kahele, 2 ühekohalist voodit ja 2 diivanvoodit kahele), elutuba ja köök on eraldi, vannituba (dušš, WC, pesumasin). Olemas ka rõdu. Korrus 4/5. Parkimine on maja ees tasuta.
Alates 60€ Päevas
  8 Otsingutulemust.Lehel
  Style Selector
  Select the layout
  Choose the theme
  Preset colors
  No Preset
  Select the pattern